VETERANS CULLERA

FÚTBOL Y MES FÚTBOL.

martes, 30 de octubre de 2012

RESULTATS I CLASIFICACIO.

LLIGA VETERANS GRUP CENTRE.
JORNADA 6.


C.D. EL PERELLODESCANSA
PICASENT C.F. VETERANOS41CARLET A.C.
OLIMPIC DE CATARROJA C.D.21C.F. CULLERA VETERANOS
SILLA C.F.03C.F.P. VETERANOS DE ALMUSSAFES
U.D.P. VETERANOS DE PAIPORTA30U.D. BENIMODO
C.D. EMPLEADOS FORD ESPAÑA43S.D. SUECA
VETERANOS C.D. BENIFAIO02U.E. L´ALCUDIA
OLYMPIAKOS ALCASSER C.F.15PENYA VETERANS D´ALGINET

EquipoPuntosJugadosGanadosEmpatadosPerdidosGoles favorGoles contraPuntos sanción
1PICASENT C.F. VETERANOS1565011690
2OLIMPIC DE CATARROJA C.D.1464201160
3U.E. L´ALCUDIA1364111560
4U.D.P. VETERANOS DE PAIPORTA1264021280
5PENYA VETERANS D´ALGINET1163211260
6C.F. CULLERA VETERANOS1053111150
7C.F.P. VETERANOS DE ALMUSSAFES1063121270
8C.D. EL PERELLO953021170
9OLYMPIAKOS ALCASSER C.F.7521212120
10C.D. EMPLEADOS FORD ESPAÑA7521213140
11SILLA C.F.4611411150
12VETERANOS C.D. BENIFAIO451135140
13CARLET A.C.351045150
14U.D. BENIMODO160154150
15S.D. SUECA060068190
Publicado por VETERANSFUTGOL en martes, octubre 30, 2012
Enviar por correo electrónicoEscribe un blogCompartir en XCompartir con FacebookCompartir en Pinterest

No hay comentarios:

Publicar un comentario

Entrada más reciente Entrada antigua Inicio
Suscribirse a: Enviar comentarios (Atom)

Seguidores

Buscar este blog

Datos personales

Mi foto
VETERANSFUTGOL
Ver todo mi perfil

Entradas populares

  • CARLET VETERANS - C.F.CULLERA VETERANS
    PARTIT JUGAT EL PASAT DISABTE DAVANT DEL CARLET C. F BAIX UNA FORTA PLUJA  EN EL CUAL VETERANS CULLERA C.F VAN SER DOMINADORS DE...
  • FEMENI C.F.CULLERA-F.B.C.D. CATARROJA5
    PROPER DISABTE 14H30" CAMP AERIA, EL PARTIT COMENÇARA 15H30".
  • ELS NOSTRES INICIS
    25 DE AGOST 2007 25 DE AGOST 2007 
  • FEMENI C.F.CULLERA
    Futbol Femení. Alaquas 4 CF Cullera 0 Femení Alaquàs i Walter 4 - CF Cullera 0 Resultat enganyòs i injust ja que en el minut 80 estaven 2...
  • PARTIT MOLT COMPLICAT.
    VETERANS C.F CULLERA 2 - C.D PERELLO VETERANS 0 Partit molt disputat el jugat la passada vesprada entre dos equips amb objectius mo...
  • C.F CULLERA
    MILLORANT POSICIONS CLASIFICTÒRIES Els diversos equips perteneixents al Club de Futbol Cullera continuen millorant posicions classif...
  • VETERANS C.F CULLERA-SILLA C.F VETERANS
    Partit amb molta intensitat el jugat la passada jornada per part de Veterans C.F. Cullera contra el Silla C.F Veterans.Per dos vegades va ha...
  • PROU EN LA PRIMERA PART.
    VETERANS C.F CULLERA 3- VETERANS DE BENIFAIÓ C.D 0 A l'equip local li va sobrar  la segona  part. Molt bona primera mitat en la q...
  • DONES C.F CULLERA
      DONES C .F CULLERA 3 - DONES SOLLANA C.F 0 Primera victòria per a les xiques del c.f Cullera en un partit que va tindre un sol dominad...
  • CULLERA VETERANS -ALCACER VETERANS
                  CULLERA VETERANS 4 - ALCÀSSER VETERANS 2 GOLS: 1-0 minut17 Juan Rico remata de cap un servici de cantó. 1-1minut 20 penal ...
TOMAS SERRA. Tema Picture Window. Imágenes del tema: Xaviarnau. Con la tecnología de Blogger.