VETERANS CULLERA

FÚTBOL Y MES FÚTBOL.

jueves, 8 de diciembre de 2011

RESULTATS I CLASSIFICACIO JORNADA 12


U.E. L´ALCUDIA11SILLA C.F.
U.D. BENIMODO21ALCACER C.F.
S.D. SUECA11C.F. CULLERA VETERANOS
C.D. EMPLEADOS FORD ESPAÑA23CARLET A.C.
OLIMPIC DE CATARROJA C.D.09U.D.P. VETERANOS DE PAIPORTA
C.D. EL PERELLO03PENYA VETERANS D´ALGINET
C.F.P. VETERANOS DE ALMUSSAFESDESCANSA
C.F. VETERANS GUADASSUAR10U.D. TAVERNES
VETERANOS C.D. BENIFAIO13PICASENT C.F. VETERANOS

EquipoPuntosJugadosGanadosEmpatadosPerdidosGoles favorGoles contraPuntos sanción
1PICASENT C.F. VETERANOS301110014670
2U.D.P. VETERANOS DE PAIPORTA281291241150
3C.F. CULLERA VETERANOS241273222140
4PENYA VETERANS D´ALGINET231272331180
5C.F.P. VETERANOS DE ALMUSSAFES211163217110
6SILLA C.F.181153324190
7U.D. BENIMODO181153313120
8U.D. TAVERNES161151515170
9OLIMPIC DE CATARROJA C.D.161151516240
10CARLET A.C.161244419270
11VETERANOS C.D. BENIFAIO141142516220
12C.F. VETERANS GUADASSUAR141142518270
13U.E. L´ALCUDIA111132619170
14C.D. EL PERELLO101131714280
15S.D. SUECA71121817300
16C.D. EMPLEADOS FORD ESPAÑA61120915340
17ALCACER C.F.112011117380
Publicado por VETERANSFUTGOL en jueves, diciembre 08, 2011
Enviar por correo electrónicoEscribe un blogCompartir en XCompartir con FacebookCompartir en Pinterest

No hay comentarios:

Publicar un comentario

Entrada más reciente Entrada antigua Inicio
Suscribirse a: Enviar comentarios (Atom)

Seguidores

Buscar este blog

Datos personales

Mi foto
VETERANSFUTGOL
Ver todo mi perfil

Entradas populares

  • CARLET VETERANS - C.F.CULLERA VETERANS
    PARTIT JUGAT EL PASAT DISABTE DAVANT DEL CARLET C. F BAIX UNA FORTA PLUJA  EN EL CUAL VETERANS CULLERA C.F VAN SER DOMINADORS DE...
  • FEMENI C.F.CULLERA-F.B.C.D. CATARROJA5
    PROPER DISABTE 14H30" CAMP AERIA, EL PARTIT COMENÇARA 15H30".
  • ELS NOSTRES INICIS
    25 DE AGOST 2007 25 DE AGOST 2007 
  • FEMENI C.F.CULLERA
    Futbol Femení. Alaquas 4 CF Cullera 0 Femení Alaquàs i Walter 4 - CF Cullera 0 Resultat enganyòs i injust ja que en el minut 80 estaven 2...
  • PARTIT MOLT COMPLICAT.
    VETERANS C.F CULLERA 2 - C.D PERELLO VETERANS 0 Partit molt disputat el jugat la passada vesprada entre dos equips amb objectius mo...
  • C.F CULLERA
    MILLORANT POSICIONS CLASIFICTÒRIES Els diversos equips perteneixents al Club de Futbol Cullera continuen millorant posicions classif...
  • VETERANS C.F CULLERA-SILLA C.F VETERANS
    Partit amb molta intensitat el jugat la passada jornada per part de Veterans C.F. Cullera contra el Silla C.F Veterans.Per dos vegades va ha...
  • PROU EN LA PRIMERA PART.
    VETERANS C.F CULLERA 3- VETERANS DE BENIFAIÓ C.D 0 A l'equip local li va sobrar  la segona  part. Molt bona primera mitat en la q...
  • DONES C.F CULLERA
      DONES C .F CULLERA 3 - DONES SOLLANA C.F 0 Primera victòria per a les xiques del c.f Cullera en un partit que va tindre un sol dominad...
  • CULLERA VETERANS -ALCACER VETERANS
                  CULLERA VETERANS 4 - ALCÀSSER VETERANS 2 GOLS: 1-0 minut17 Juan Rico remata de cap un servici de cantó. 1-1minut 20 penal ...
TOMAS SERRA. Tema Picture Window. Imágenes del tema: Xaviarnau. Con la tecnología de Blogger.