VETERANS CULLERA

FÚTBOL Y MES FÚTBOL.

jueves, 3 de noviembre de 2011

RESULTATS JORNADA 6 I CLASIFICACIÓ


Jornada 6. 22-10-2011
Imprimir datos
CARLET A.C.21SILLA C.F.
C.F. CULLERA VETERANOS31U.D.P. VETERANOS DE PAIPORTA
ALCACER C.F.15PENYA VETERANS D´ALGINET
U.E. L´ALCUDIA12C.F.P. VETERANOS DE ALMUSSAFES
U.D. BENIMODO10U.D. TAVERNES
S.D. SUECA14PICASENT C.F. VETERANOS
C.D. EMPLEADOS FORD ESPAÑA43VETERANOS C.D. BENIFAIO
OLIMPIC DE CATARROJA C.D.21C.F. VETERANS GUADASSUAR
C.D. EL PERELLODESCANSA

EquipoPuntosJugadosGanadosEmpatadosPerdidosGoles favorGoles contraPuntos sanción
1PICASENT C.F. VETERANOS1866002230
2OLIMPIC DE CATARROJA C.D.1254011150
3U.D.P. VETERANOS DE PAIPORTA1063121680
4C.D. EL PERELLO1053111190
5C.F. CULLERA VETERANOS1063121190
6U.D. BENIMODO105311650
7C.F.P. VETERANOS DE ALMUSSAFES106312980
8U.D. TAVERNES1063128100
9SILLA C.F.86222990
10C.F. VETERANS GUADASSUAR8622212120
11PENYA VETERANS D´ALGINET7621314160
12CARLET A.C.661328140
13VETERANOS C.D. BENIFAIO561239150
14U.E. L´ALCUDIA45113990
15C.D. EMPLEADOS FORD ESPAÑA351049140
16S.D. SUECA3510411180
17ALCACER C.F.160155160
Publicado por VETERANSFUTGOL en jueves, noviembre 03, 2011
Enviar por correo electrónicoEscribe un blogCompartir en XCompartir con FacebookCompartir en Pinterest

No hay comentarios:

Publicar un comentario

Entrada más reciente Entrada antigua Inicio
Suscribirse a: Enviar comentarios (Atom)

Seguidores

Buscar este blog

Datos personales

Mi foto
VETERANSFUTGOL
Ver todo mi perfil

Entradas populares

  • CARLET VETERANS - C.F.CULLERA VETERANS
    PARTIT JUGAT EL PASAT DISABTE DAVANT DEL CARLET C. F BAIX UNA FORTA PLUJA  EN EL CUAL VETERANS CULLERA C.F VAN SER DOMINADORS DE...
  • FEMENI C.F.CULLERA-F.B.C.D. CATARROJA5
    PROPER DISABTE 14H30" CAMP AERIA, EL PARTIT COMENÇARA 15H30".
  • ELS NOSTRES INICIS
    25 DE AGOST 2007 25 DE AGOST 2007 
  • FEMENI C.F.CULLERA
    Futbol Femení. Alaquas 4 CF Cullera 0 Femení Alaquàs i Walter 4 - CF Cullera 0 Resultat enganyòs i injust ja que en el minut 80 estaven 2...
  • PARTIT MOLT COMPLICAT.
    VETERANS C.F CULLERA 2 - C.D PERELLO VETERANS 0 Partit molt disputat el jugat la passada vesprada entre dos equips amb objectius mo...
  • C.F CULLERA
    MILLORANT POSICIONS CLASIFICTÒRIES Els diversos equips perteneixents al Club de Futbol Cullera continuen millorant posicions classif...
  • VETERANS C.F CULLERA-SILLA C.F VETERANS
    Partit amb molta intensitat el jugat la passada jornada per part de Veterans C.F. Cullera contra el Silla C.F Veterans.Per dos vegades va ha...
  • PROU EN LA PRIMERA PART.
    VETERANS C.F CULLERA 3- VETERANS DE BENIFAIÓ C.D 0 A l'equip local li va sobrar  la segona  part. Molt bona primera mitat en la q...
  • DONES C.F CULLERA
      DONES C .F CULLERA 3 - DONES SOLLANA C.F 0 Primera victòria per a les xiques del c.f Cullera en un partit que va tindre un sol dominad...
  • CULLERA VETERANS -ALCACER VETERANS
                  CULLERA VETERANS 4 - ALCÀSSER VETERANS 2 GOLS: 1-0 minut17 Juan Rico remata de cap un servici de cantó. 1-1minut 20 penal ...
TOMAS SERRA. Tema Picture Window. Imágenes del tema: Xaviarnau. Con la tecnología de Blogger.