VETERANS CULLERA

FÚTBOL Y MES FÚTBOL.

martes, 6 de noviembre de 2012

RESULTATS I CLASIFICACIO

LLIGA DE VETERANS GRUP CENTRE.
JORNADA 7. 03-11-12.




C.D. EL PERELLO00PICASENT C.F. VETERANOS
CARLET A.C.11OLIMPIC DE CATARROJA C.D.
C.F. CULLERA VETERANOS21SILLA C.F.
C.F.P. VETERANOS DE ALMUSSAFES22U.D.P. VETERANOS DE PAIPORTA
U.D. BENIMODO22C.D. EMPLEADOS FORD ESPAÑA
S.D. SUECA33VETERANOS C.D. BENIFAIO
U.E. L´ALCUDIA30OLYMPIAKOS ALCASSER C.F.
PENYA VETERANS D´ALGINETDESCANSA

EquipoPuntosJugadosGanadosEmpatadosPerdidosGoles favorGoles contraPuntos sanción
1U.E. L´ALCUDIA1675111860
2PICASENT C.F. VETERANOS1675111690
3OLIMPIC DE CATARROJA C.D.1574301270
4C.F. CULLERA VETERANOS1364111360
5U.D.P. VETERANOS DE PAIPORTA13741214100
6PENYA VETERANS D´ALGINET1163211260
7C.F.P. VETERANOS DE ALMUSSAFES1173221490
8C.D. EL PERELLO1063121170
9C.D. EMPLEADOS FORD ESPAÑA8622215160
10OLYMPIAKOS ALCASSER C.F.7621312150
11VETERANOS C.D. BENIFAIO561238170
12SILLA C.F.4711512170
13CARLET A.C.461146160
14U.D. BENIMODO270256170
15S.D. SUECA1701611220
Publicado por VETERANSFUTGOL en martes, noviembre 06, 2012
Enviar por correo electrónicoEscribe un blogCompartir en XCompartir con FacebookCompartir en Pinterest

No hay comentarios:

Publicar un comentario

Entrada más reciente Entrada antigua Inicio
Suscribirse a: Enviar comentarios (Atom)

Seguidores

Buscar este blog

Datos personales

Mi foto
VETERANSFUTGOL
Ver todo mi perfil

Entradas populares

  • CARLET VETERANS - C.F.CULLERA VETERANS
    PARTIT JUGAT EL PASAT DISABTE DAVANT DEL CARLET C. F BAIX UNA FORTA PLUJA  EN EL CUAL VETERANS CULLERA C.F VAN SER DOMINADORS DE...
  • FEMENI C.F.CULLERA-F.B.C.D. CATARROJA5
    PROPER DISABTE 14H30" CAMP AERIA, EL PARTIT COMENÇARA 15H30".
  • ELS NOSTRES INICIS
    25 DE AGOST 2007 25 DE AGOST 2007 
  • FEMENI C.F.CULLERA
    Futbol Femení. Alaquas 4 CF Cullera 0 Femení Alaquàs i Walter 4 - CF Cullera 0 Resultat enganyòs i injust ja que en el minut 80 estaven 2...
  • PARTIT MOLT COMPLICAT.
    VETERANS C.F CULLERA 2 - C.D PERELLO VETERANS 0 Partit molt disputat el jugat la passada vesprada entre dos equips amb objectius mo...
  • C.F CULLERA
    MILLORANT POSICIONS CLASIFICTÒRIES Els diversos equips perteneixents al Club de Futbol Cullera continuen millorant posicions classif...
  • VETERANS C.F CULLERA-SILLA C.F VETERANS
    Partit amb molta intensitat el jugat la passada jornada per part de Veterans C.F. Cullera contra el Silla C.F Veterans.Per dos vegades va ha...
  • PROU EN LA PRIMERA PART.
    VETERANS C.F CULLERA 3- VETERANS DE BENIFAIÓ C.D 0 A l'equip local li va sobrar  la segona  part. Molt bona primera mitat en la q...
  • DONES C.F CULLERA
      DONES C .F CULLERA 3 - DONES SOLLANA C.F 0 Primera victòria per a les xiques del c.f Cullera en un partit que va tindre un sol dominad...
  • CULLERA VETERANS -ALCACER VETERANS
                  CULLERA VETERANS 4 - ALCÀSSER VETERANS 2 GOLS: 1-0 minut17 Juan Rico remata de cap un servici de cantó. 1-1minut 20 penal ...
TOMAS SERRA. Tema Picture Window. Imágenes del tema: Xaviarnau. Con la tecnología de Blogger.