VETERANS CULLERA

FÚTBOL Y MES FÚTBOL.

miércoles, 10 de octubre de 2012

RESULTATS I CLASIFICACIO

LLIGA DE VETERANS GRUP CENTRE
JORNADA 3.06-10-12

C.F. CULLERA VETERANOS20CARLET A.C
C.F.P. VETERANOS DE ALMUSSAFES30C.D. EL PERELLO
U.D. BENIMODO13PICASENT C.F. VETERANOS
S.D. SUECA12OLIMPIC DE CATARROJA C.D.
U.E. L´ALCUDIA41SILLA C.F.
PENYA VETERANS D´ALGINET01U.D.P. VETERANOS DE PAIPORTA
OLYMPIAKOS ALCASSER C.F.22C.D. EMPLEADOS FORD ESPAÑA
VETERANOS C.D. BENIFAIODESCANSA

EquipoPuntosJugadosGanadosEmpatadosPerdidosGoles favorGoles contraPuntos sanción
1C.F.P. VETERANOS DE ALMUSSAFES73210620
2PICASENT C.F. VETERANOS62200510
3U.D.P. VETERANOS DE PAIPORTA63201760
4C.D. EL PERELLO63201440
5OLIMPIC DE CATARROJA C.D.53120540
6C.D. EMPLEADOS FORD ESPAÑA42110730
7C.F. CULLERA VETERANOS42110310
8U.E. L´ALCUDIA43111760
9OLYMPIAKOS ALCASSER C.F.43111770
10PENYA VETERANS D´ALGINET43111220
11CARLET A.C.33102450
12VETERANOS C.D. BENIFAIO32101470
13S.D. SUECA02002240
14SILLA C.F.03003380
15U.D. BENIMODO03003280
Publicado por VETERANSFUTGOL en miércoles, octubre 10, 2012
Enviar por correo electrónicoEscribe un blogCompartir en XCompartir con FacebookCompartir en Pinterest

No hay comentarios:

Publicar un comentario

Entrada más reciente Entrada antigua Inicio
Suscribirse a: Enviar comentarios (Atom)

Seguidores

Buscar este blog

Datos personales

Mi foto
VETERANSFUTGOL
Ver todo mi perfil

Entradas populares

  • CARLET VETERANS - C.F.CULLERA VETERANS
    PARTIT JUGAT EL PASAT DISABTE DAVANT DEL CARLET C. F BAIX UNA FORTA PLUJA  EN EL CUAL VETERANS CULLERA C.F VAN SER DOMINADORS DE...
  • FEMENI C.F.CULLERA-F.B.C.D. CATARROJA5
    PROPER DISABTE 14H30" CAMP AERIA, EL PARTIT COMENÇARA 15H30".
  • ELS NOSTRES INICIS
    25 DE AGOST 2007 25 DE AGOST 2007 
  • FEMENI C.F.CULLERA
    Futbol Femení. Alaquas 4 CF Cullera 0 Femení Alaquàs i Walter 4 - CF Cullera 0 Resultat enganyòs i injust ja que en el minut 80 estaven 2...
  • PARTIT MOLT COMPLICAT.
    VETERANS C.F CULLERA 2 - C.D PERELLO VETERANS 0 Partit molt disputat el jugat la passada vesprada entre dos equips amb objectius mo...
  • C.F CULLERA
    MILLORANT POSICIONS CLASIFICTÒRIES Els diversos equips perteneixents al Club de Futbol Cullera continuen millorant posicions classif...
  • VETERANS C.F CULLERA-SILLA C.F VETERANS
    Partit amb molta intensitat el jugat la passada jornada per part de Veterans C.F. Cullera contra el Silla C.F Veterans.Per dos vegades va ha...
  • PROU EN LA PRIMERA PART.
    VETERANS C.F CULLERA 3- VETERANS DE BENIFAIÓ C.D 0 A l'equip local li va sobrar  la segona  part. Molt bona primera mitat en la q...
  • DONES C.F CULLERA
      DONES C .F CULLERA 3 - DONES SOLLANA C.F 0 Primera victòria per a les xiques del c.f Cullera en un partit que va tindre un sol dominad...
  • CULLERA VETERANS -ALCACER VETERANS
                  CULLERA VETERANS 4 - ALCÀSSER VETERANS 2 GOLS: 1-0 minut17 Juan Rico remata de cap un servici de cantó. 1-1minut 20 penal ...
TOMAS SERRA. Tema Picture Window. Imágenes del tema: Xaviarnau. Con la tecnología de Blogger.