VETERANS CULLERA

FÚTBOL Y MES FÚTBOL.

martes, 24 de enero de 2012

RESULTATS I CLASSIFICACIO JORNADA 17


VETERANS C.F CULLERA.


S.D. SUECA32C.D. EMPLEADOS FORD ESPAÑA
U.D. BENIMODO21OLIMPIC DE CATARROJA C.D.
U.E. L´ALCUDIA71C.D. EL PERELLO
ALCACER C.F.DESCANSA
C.F. CULLERA VETERANOS30C.F. VETERANS GUADASSUAR
CARLET A.C.20VETERANOS C.D. BENIFAIO
U.D.P. VETERANOS DE PAIPORTA23PICASENT C.F. VETERANOS
PENYA VETERANS D´ALGINET12U.D. TAVERNES
C.F.P. VETERANOS DE ALMUSSAFES21SILLA C.F.

EquipoPuntosJugadosGanadosEmpatadosPerdidosGoles favorGoles contraPuntos sanción
1PICASENT C.F. VETERANOS4216140257130
2U.D.P. VETERANOS DE PAIPORTA3716121356220
3C.F. CULLERA VETERANOS3616113239170
4C.F.P. VETERANOS DE ALMUSSAFES301693430180
5U.D. BENIMODO301693423160
6PENYA VETERANS D´ALGINET291692537230
7SILLA C.F.271683536260
8U.E. L´ALCUDIA231672735220
9CARLET A.C.221664629370
10U.D. TAVERNES221671822310
11OLIMPIC DE CATARROJA C.D.171652924360
12VETERANOS C.D. BENIFAIO171652920350
13C.F. VETERANS GUADASSUAR171652923400
14C.D. EL PERELLO1616511029510
15S.D. SUECA1416421028440
16ALCACER C.F.616131226500
17C.D. EMPLEADOS FORD ESPAÑA616201420530

Publicado por VETERANSFUTGOL en martes, enero 24, 2012
Enviar por correo electrónicoEscribe un blogCompartir en XCompartir con FacebookCompartir en Pinterest

No hay comentarios:

Publicar un comentario

Entrada más reciente Entrada antigua Inicio
Suscribirse a: Enviar comentarios (Atom)

Seguidores

Buscar este blog

Datos personales

Mi foto
VETERANSFUTGOL
Ver todo mi perfil

Entradas populares

  • CARLET VETERANS - C.F.CULLERA VETERANS
    PARTIT JUGAT EL PASAT DISABTE DAVANT DEL CARLET C. F BAIX UNA FORTA PLUJA  EN EL CUAL VETERANS CULLERA C.F VAN SER DOMINADORS DE...
  • FEMENI C.F.CULLERA-F.B.C.D. CATARROJA5
    PROPER DISABTE 14H30" CAMP AERIA, EL PARTIT COMENÇARA 15H30".
  • ELS NOSTRES INICIS
    25 DE AGOST 2007 25 DE AGOST 2007 
  • FEMENI C.F.CULLERA
    Futbol Femení. Alaquas 4 CF Cullera 0 Femení Alaquàs i Walter 4 - CF Cullera 0 Resultat enganyòs i injust ja que en el minut 80 estaven 2...
  • PARTIT MOLT COMPLICAT.
    VETERANS C.F CULLERA 2 - C.D PERELLO VETERANS 0 Partit molt disputat el jugat la passada vesprada entre dos equips amb objectius mo...
  • C.F CULLERA
    MILLORANT POSICIONS CLASIFICTÒRIES Els diversos equips perteneixents al Club de Futbol Cullera continuen millorant posicions classif...
  • VETERANS C.F CULLERA-SILLA C.F VETERANS
    Partit amb molta intensitat el jugat la passada jornada per part de Veterans C.F. Cullera contra el Silla C.F Veterans.Per dos vegades va ha...
  • PROU EN LA PRIMERA PART.
    VETERANS C.F CULLERA 3- VETERANS DE BENIFAIÓ C.D 0 A l'equip local li va sobrar  la segona  part. Molt bona primera mitat en la q...
  • DONES C.F CULLERA
      DONES C .F CULLERA 3 - DONES SOLLANA C.F 0 Primera victòria per a les xiques del c.f Cullera en un partit que va tindre un sol dominad...
  • CULLERA VETERANS -ALCACER VETERANS
                  CULLERA VETERANS 4 - ALCÀSSER VETERANS 2 GOLS: 1-0 minut17 Juan Rico remata de cap un servici de cantó. 1-1minut 20 penal ...
TOMAS SERRA. Tema Picture Window. Imágenes del tema: Xaviarnau. Con la tecnología de Blogger.