VETERANS CULLERA

FÚTBOL Y MES FÚTBOL.

miércoles, 11 de enero de 2012

RESULTATS I CLASSIFICACIO JORNADA 15


U.D. BENIMODO41S.D. SUECA
U.E. L´ALCUDIA40C.D. EMPLEADOS FORD ESPAÑA
ALCACER C.F.22OLIMPIC DE CATARROJA C.D.
C.F. CULLERA VETERANOS52C.D. EL PERELLO
CARLET A.C.DESCANSA
U.D.P. VETERANOS DE PAIPORTA31C.F. VETERANS GUADASSUAR
PENYA VETERANS D´ALGINET30VETERANOS C.D. BENIFAIO
C.F.P. VETERANOS DE ALMUSSAFES12PICASENT C.F. VETERANOS
SILLA C.F.51U.D. TAVERNES

EquipoPuntosJugadosGanadosEmpatadosPerdidosGoles favorGoles contraPuntos sanción
1PICASENT C.F. VETERANOS3614120252110
2U.D.P. VETERANOS DE PAIPORTA3414111250180
3C.F. CULLERA VETERANOS3315103236170
4PENYA VETERANS D´ALGINET291492336190
5C.F.P. VETERANOS DE ALMUSSAFES271483326140
6SILLA C.F.241473431220
7U.D. BENIMODO241473419140
8CARLET A.C.191454526340
9U.E. L´ALCUDIA171452725190
10VETERANOS C.D. BENIFAIO171452719290
11OLIMPIC DE CATARROJA C.D.171452721310
12U.D. TAVERNES161451817280
13C.F. VETERANS GUADASSUAR141442820360
14C.D. EL PERELLO131441922420
15S.D. SUECA111432923380
16ALCACER C.F.615131124440
17C.D. EMPLEADOS FORD ESPAÑA614201217480
Publicado por VETERANSFUTGOL en miércoles, enero 11, 2012
Enviar por correo electrónicoEscribe un blogCompartir en XCompartir con FacebookCompartir en Pinterest

No hay comentarios:

Publicar un comentario

Entrada más reciente Entrada antigua Inicio
Suscribirse a: Enviar comentarios (Atom)

Seguidores

Buscar este blog

Datos personales

Mi foto
VETERANSFUTGOL
Ver todo mi perfil

Entradas populares

  • CARLET VETERANS - C.F.CULLERA VETERANS
    PARTIT JUGAT EL PASAT DISABTE DAVANT DEL CARLET C. F BAIX UNA FORTA PLUJA  EN EL CUAL VETERANS CULLERA C.F VAN SER DOMINADORS DE...
  • FEMENI C.F.CULLERA-F.B.C.D. CATARROJA5
    PROPER DISABTE 14H30" CAMP AERIA, EL PARTIT COMENÇARA 15H30".
  • ELS NOSTRES INICIS
    25 DE AGOST 2007 25 DE AGOST 2007 
  • FEMENI C.F.CULLERA
    Futbol Femení. Alaquas 4 CF Cullera 0 Femení Alaquàs i Walter 4 - CF Cullera 0 Resultat enganyòs i injust ja que en el minut 80 estaven 2...
  • PARTIT MOLT COMPLICAT.
    VETERANS C.F CULLERA 2 - C.D PERELLO VETERANS 0 Partit molt disputat el jugat la passada vesprada entre dos equips amb objectius mo...
  • C.F CULLERA
    MILLORANT POSICIONS CLASIFICTÒRIES Els diversos equips perteneixents al Club de Futbol Cullera continuen millorant posicions classif...
  • VETERANS C.F CULLERA-SILLA C.F VETERANS
    Partit amb molta intensitat el jugat la passada jornada per part de Veterans C.F. Cullera contra el Silla C.F Veterans.Per dos vegades va ha...
  • PROU EN LA PRIMERA PART.
    VETERANS C.F CULLERA 3- VETERANS DE BENIFAIÓ C.D 0 A l'equip local li va sobrar  la segona  part. Molt bona primera mitat en la q...
  • DONES C.F CULLERA
      DONES C .F CULLERA 3 - DONES SOLLANA C.F 0 Primera victòria per a les xiques del c.f Cullera en un partit que va tindre un sol dominad...
  • CULLERA VETERANS -ALCACER VETERANS
                  CULLERA VETERANS 4 - ALCÀSSER VETERANS 2 GOLS: 1-0 minut17 Juan Rico remata de cap un servici de cantó. 1-1minut 20 penal ...
TOMAS SERRA. Tema Picture Window. Imágenes del tema: Xaviarnau. Con la tecnología de Blogger.