VETERANS CULLERA

FÚTBOL Y MES FÚTBOL.

martes, 13 de diciembre de 2011

RESULTATS I CLASSIFICACIO JORNADA 13


U.E. L´ALCUDIA10U.D. BENIMODO
ALCACER C.F.33S.D. SUECA
C.F. CULLERA VETERANOS81C.D. EMPLEADOS FORD ESPAÑA
CARLET A.C.43OLIMPIC DE CATARROJA C.D.
U.D.P. VETERANOS DE PAIPORTA62C.D. EL PERELLO
PENYA VETERANS D´ALGINETDESCANSA
C.F.P. VETERANOS DE ALMUSSAFES40C.F. VETERANS GUADASSUAR
U.D. TAVERNES02VETERANOS C.D. BENIFAIO
SILLA C.F.20PICASENT C.F. VETERANOS

EquipoPuntosJugadosGanadosEmpatadosPerdidosGoles favorGoles contraPuntos sanción
1U.D.P. VETERANOS DE PAIPORTA3113101247170
2PICASENT C.F. VETERANOS301210024690
3C.F. CULLERA VETERANOS271383230150
4C.F.P. VETERANOS DE ALMUSSAFES241273221110
5PENYA VETERANS D´ALGINET231272331180
6SILLA C.F.211263326190
7CARLET A.C.191354423300
8U.D. BENIMODO181253413130
9VETERANOS C.D. BENIFAIO171252518220
10U.D. TAVERNES161251615190
11OLIMPIC DE CATARROJA C.D.161251619280
12U.E. L´ALCUDIA141242620170
13C.F. VETERANS GUADASSUAR141242618310
14C.D. EL PERELLO101231816340
15S.D. SUECA81222820330
16C.D. EMPLEADOS FORD ESPAÑA612201016420
17ALCACER C.F.213021120410
Publicado por VETERANSFUTGOL en martes, diciembre 13, 2011
Enviar por correo electrónicoEscribe un blogCompartir en XCompartir con FacebookCompartir en Pinterest

No hay comentarios:

Publicar un comentario

Entrada más reciente Entrada antigua Inicio
Suscribirse a: Enviar comentarios (Atom)

Seguidores

Buscar este blog

Datos personales

Mi foto
VETERANSFUTGOL
Ver todo mi perfil

Entradas populares

  • CARLET VETERANS - C.F.CULLERA VETERANS
    PARTIT JUGAT EL PASAT DISABTE DAVANT DEL CARLET C. F BAIX UNA FORTA PLUJA  EN EL CUAL VETERANS CULLERA C.F VAN SER DOMINADORS DE...
  • FEMENI C.F.CULLERA-F.B.C.D. CATARROJA5
    PROPER DISABTE 14H30" CAMP AERIA, EL PARTIT COMENÇARA 15H30".
  • ELS NOSTRES INICIS
    25 DE AGOST 2007 25 DE AGOST 2007 
  • FEMENI C.F.CULLERA
    Futbol Femení. Alaquas 4 CF Cullera 0 Femení Alaquàs i Walter 4 - CF Cullera 0 Resultat enganyòs i injust ja que en el minut 80 estaven 2...
  • PARTIT MOLT COMPLICAT.
    VETERANS C.F CULLERA 2 - C.D PERELLO VETERANS 0 Partit molt disputat el jugat la passada vesprada entre dos equips amb objectius mo...
  • C.F CULLERA
    MILLORANT POSICIONS CLASIFICTÒRIES Els diversos equips perteneixents al Club de Futbol Cullera continuen millorant posicions classif...
  • VETERANS C.F CULLERA-SILLA C.F VETERANS
    Partit amb molta intensitat el jugat la passada jornada per part de Veterans C.F. Cullera contra el Silla C.F Veterans.Per dos vegades va ha...
  • PROU EN LA PRIMERA PART.
    VETERANS C.F CULLERA 3- VETERANS DE BENIFAIÓ C.D 0 A l'equip local li va sobrar  la segona  part. Molt bona primera mitat en la q...
  • DONES C.F CULLERA
      DONES C .F CULLERA 3 - DONES SOLLANA C.F 0 Primera victòria per a les xiques del c.f Cullera en un partit que va tindre un sol dominad...
  • CULLERA VETERANS -ALCACER VETERANS
                  CULLERA VETERANS 4 - ALCÀSSER VETERANS 2 GOLS: 1-0 minut17 Juan Rico remata de cap un servici de cantó. 1-1minut 20 penal ...
TOMAS SERRA. Tema Picture Window. Imágenes del tema: Xaviarnau. Con la tecnología de Blogger.