VETERANS CULLERA

FÚTBOL Y MES FÚTBOL.

jueves, 10 de noviembre de 2011

CLASIFICACIO I RESULTATS JORNADA 8


C.F. CULLERA VETERANOS42SILLA C.F.
ALCACER C.F.25CARLET A.C.
U.E. L´ALCUDIA23U.D.P. VETERANOS DE PAIPORTA
U.D. BENIMODO11PENYA VETERANS D´ALGINET
S.D. SUECA12C.F.P. VETERANOS DE ALMUSSAFES
C.D. EMPLEADOS FORD ESPAÑA32U.D. TAVERNES
OLIMPIC DE CATARROJA C.D.31PICASENT C.F. VETERANOS
C.D. EL PERELLO01VETERANOS C.D. BENIFAIO
C.F. VETERANS GUADASSUARDESCANSA

EquipoPuntosJugadosGanadosEmpatadosPerdidosGoles favorGoles contraPuntos sanción
1PICASENT C.F. VETERANOS2187012960
2U.D.P. VETERANOS DE PAIPORTA16851224130
3OLIMPIC DE CATARROJA C.D.1575021580
4C.F. CULLERA VETERANOS14842215110
5C.F.P. VETERANOS DE ALMUSSAFES1484221190
6U.D. BENIMODO127331760
7C.F. VETERANS GUADASSUAR11732215130
8PENYA VETERANS D´ALGINET11832317180
9VETERANOS C.D. BENIFAIO11832312160
10C.D. EL PERELLO10731312130
11CARLET A.C.10824213160
12U.D. TAVERNES10831410150
13SILLA C.F.8722311130
14S.D. SUECA6720514200
15C.D. EMPLEADOS FORD ESPAÑA6720512220
16U.E. L´ALCUDIA4711512140
17ALCACER C.F.1801710260
Publicado por VETERANSFUTGOL en jueves, noviembre 10, 2011
Enviar por correo electrónicoEscribe un blogCompartir en XCompartir con FacebookCompartir en Pinterest

No hay comentarios:

Publicar un comentario

Entrada más reciente Entrada antigua Inicio
Suscribirse a: Enviar comentarios (Atom)

Seguidores

Buscar este blog

Datos personales

Mi foto
VETERANSFUTGOL
Ver todo mi perfil

Entradas populares

  • CARLET VETERANS - C.F.CULLERA VETERANS
    PARTIT JUGAT EL PASAT DISABTE DAVANT DEL CARLET C. F BAIX UNA FORTA PLUJA  EN EL CUAL VETERANS CULLERA C.F VAN SER DOMINADORS DE...
  • FEMENI C.F.CULLERA-F.B.C.D. CATARROJA5
    PROPER DISABTE 14H30" CAMP AERIA, EL PARTIT COMENÇARA 15H30".
  • ELS NOSTRES INICIS
    25 DE AGOST 2007 25 DE AGOST 2007 
  • FEMENI C.F.CULLERA
    Futbol Femení. Alaquas 4 CF Cullera 0 Femení Alaquàs i Walter 4 - CF Cullera 0 Resultat enganyòs i injust ja que en el minut 80 estaven 2...
  • PARTIT MOLT COMPLICAT.
    VETERANS C.F CULLERA 2 - C.D PERELLO VETERANS 0 Partit molt disputat el jugat la passada vesprada entre dos equips amb objectius mo...
  • C.F CULLERA
    MILLORANT POSICIONS CLASIFICTÒRIES Els diversos equips perteneixents al Club de Futbol Cullera continuen millorant posicions classif...
  • VETERANS C.F CULLERA-SILLA C.F VETERANS
    Partit amb molta intensitat el jugat la passada jornada per part de Veterans C.F. Cullera contra el Silla C.F Veterans.Per dos vegades va ha...
  • PROU EN LA PRIMERA PART.
    VETERANS C.F CULLERA 3- VETERANS DE BENIFAIÓ C.D 0 A l'equip local li va sobrar  la segona  part. Molt bona primera mitat en la q...
  • DONES C.F CULLERA
      DONES C .F CULLERA 3 - DONES SOLLANA C.F 0 Primera victòria per a les xiques del c.f Cullera en un partit que va tindre un sol dominad...
  • CULLERA VETERANS -ALCACER VETERANS
                  CULLERA VETERANS 4 - ALCÀSSER VETERANS 2 GOLS: 1-0 minut17 Juan Rico remata de cap un servici de cantó. 1-1minut 20 penal ...
TOMAS SERRA. Tema Picture Window. Imágenes del tema: Xaviarnau. Con la tecnología de Blogger.